trener lucka

Lucie Ševčíková

Trenérka Lucka, žije sportem už od dětství.
Do svých 17 let se věnovala závodnímu aerobiku. Poté pod DDM U Radnice v Šumperku vedla zájmové kroužky orientující se na aerobik a fitness. V současnosti je již několik let instruktorkou aqua aerobiku. Sportu věnuje mimo jiné i většinu svého volného času. Jako studentka psychologie se také zajímá o oblast psychologie sportu.

trener klara

Klára Weidingerová

Sportuji téměř celý život. Do svých 17 let jsem dělala závodně aerobik, poté už jen rekreačně. Mám praxi ve vedení lekcí aerobiku. Posilování a fitness je můj velký koniček. V tomto směru bych se chtěla zdokonalovat a pokračovat.
Moje motto:
„Když si myslíš ze už nemůžeš, můžeš ještě víc."

trener aneta

Aneta Bublíková

Od malička se věnuji pohybovým aktivitám a 5 let jsem závodila v mažoretkovém sportu. Poté jsem se dostala k fitness, které mě doslova pohltilo. V tomto směru bych se chtěla zdokonalovat a pokračovat. Vystudovala jsem SŠ - Sportovní a rekondiční masér a moje masérské služby můžete využít přímo tady v Moravance Aneta Bublíková - Studio LB. Mám kurz na funkční kruhové tréninky.
Moje motto:
„Jestli je to pro vás důležité, tak si najdete způsob jak toho dosáhnout. Jestli ne, tak si najdete výmluvu.“

trener katka

Katka Štorková

Žiji sportem od dětství, do svých 18 let jsem dělala závodně aerobik, poté už jen rekreačně. Další moje oblíbené sporty jsou jumping, kruhový trénink, pilates a bosu. Mám praxi ve vedení lekcí aerobiku (klasický i step aerobik). Mám akreditované kurzy pod záštitou Zdraví a fitness a SIWI fitness: Instruktor fitness a výživový poradce. Doplňkové semináře pod záštitou Fitness institutu: Základní výživové postupy ve fitness a praktické sestavování jídelníčků.
Moje motta:
"Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody." "Nikdy to nevzdávej!"

trener tereza

Tereza Dostálová

Jakožto dítě z aktivně sportující rodiny mám k pohybu vždy blízko. Od gymnastiky, přes atletiku, po fitness. Od lítání na dětském hřišti až k úspěšným půl maratonům a přípravě na první maraton. Sport je mým životním koníčkem, ve kterém se i ráda vzdělávám. Mám kurz fitness trenéra ve Fitness institut Brno, zkušenosti s osobním i skupinovým tréninkem.
Životní krédo:
„Nemůžeš? Přidej!" (Emil Zátopek)